Współpraca

Pracujesz zawodowo ze zwierzętami?

Zobacz, co możesz zyskać współpracując z Wywąchany przysmak!
Sklep Wywąchany przysmak powstał, aby pomagać:

 • właścicielom psów i kotów w prawidłowej opiece i wychowaniu ich czworonożnych przyjaciół,
 • specjalistom takim jak Ty: trenerom i behawiorystom, zoodietetykom, rehabilitantom zwierząt, groomerom, hodowcom i wszystkim tym, którzy na co dzień pracują ze zwierzętami.

Dołączając do grona naszych partnerów zyskasz nie tylko świetne rabaty, ale też świetny produkt.
W Wywąchanym przysmaku znajdziesz zabawki węchowe tj. maty i kule węchowe; w tym bardzo polecane różane maty węchowe, szarpaki ze sztucznego futra, węchową choinkę i dla kotów wędki z piórami i kopacze z kocimiętką.

Oferujemy też fachowe doradztwo w razie dodatkowych pytań przy wyborze czy decyzji w wyszukiwaniu odpowiednich produktów.

Co Ty zyskasz na współpracy z Wywąchanym przysmakiem?

 • 10% stały rabat na cały asortyment naszego sklepu.
 • Miejsce na naszej stronie dla polecanych specjalistów.
 • Poprawę widoczności swojej strony internetowej, dzięki aktywnemu linkowi zamieszczonemu w naszej witrynie.

Co na współpracy zyskają Twoi klienci?

 • 5% stały rabat na wszystkie zakupy w naszym sklepie internetowym.
 • Profesjonalną pomoc w doborze potrzebnych akcesoriów.
 • Możliwość szybkiego skompletowania wszystkich zarekomendowanych przez Ciebie produktów.

Mamy również propozycję współpracy dla właścicieli sklepów.

Jeśli podobają Ci się moje produkty i chciałabyś mieć je w swoim sklepie to super. Zapraszam do kontaktu. Ustalimy warunki umowy i rozpoczniemy współpracę.

Co oferuję w ramach współpracy:

 • 10% zniżki na każdy zakupiony produkt
 • logo umieszczone na naszych kontach w mediach społecznościowych
 • oznaczanie Waszego sklepu w postach na mediach społecznościowych

Dołączenie do grona naszych partnerów zajmie Ci tylko chwilę.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz do nas maila na adres kontakt@wywachanyprzysmak.pl Możesz opisać w nim szczerzej swoją działalność lub po prostu podać nam namiar na swoją stronę internetową lub profil w social mediach. Możesz również zostawić numer telefonu lub napisać wiadomość prywatną w mediach społecznościowych. Skontaktujemy się.

Dlaczego Cię o nie prosimy?

Wywąchany przysmak to marka, której naprawdę zależy na zwierzętach, i ich dobru, dlatego do współpracy zapraszamy wyłącznie te osoby i firmy które podzielają wyznawane przez nas wartości. Stosowanie w pracy ze zwierzętami przemocy i awersyjnych narzędzi oraz postępowanie niezgodnie z najnowszą wiedzą to dla nas przesłanki, aby odmówić wejścia we współpracę.

W ciągu 7 dni od zgłoszenia, otrzymasz od nas wiadomość zwrotną ze wszelkimi szczegółami oraz propozycją hasła rabatowego dla Ciebie i dla Twoich klientów – opcja współpracy dla osób i firm pracujących ze zwierzętami. Dla sklepów prześlemy warunki umowy do akceptacji.
W ciągu kolejnych 7 dni od akceptacji naszej propozycji dane Twojej firmy pojawią się na stronie sklepu, a rabat Twój i Twoich klientów zostanie aktywowany.

Nasi partnerzy:

Crazy Dogz to trzy segmenty podzielone na hotel dla psiaków, szkolenia i sklep z akcesoriami – a wszystko po to aby Twojemu psiakowi żyło się lepiej.

www.crazydogz.pl